Діагностика автомобіля перед покупкою

Кожен, хто купує старий автомобіль, повинен зробити діагностику автомобіля перед покупкою. По-перше, так менше шансів, що ви отримаєте мотлох. По-друге, ви будете відразу ж знати про вади, і зможете вжити необхідних заходів. Ну, і, нарешті, по-третє, це відмінний спосіб зменшити ціну.

Як правило, повна діагностика автомобіля перед покупкою, починається з візуального огляду кузова. Шукаються відколи, тріщини на фарбі, подряпини, заглядають під днище. На предмет пошуку найбільш іржавих і негідних деталей конструкції автомобіля. Ну, і, відповідно, після переходять до огляду і діагностики двигуна.

Діагностується його ступінь зносу, шукаються дефекти і дрібні поломки. Далі переходять до основних систем автомобіля – гальмівний, підвісці, ходової частини. Деталі уважно оглядаються. Після того, як діагностика виконана, майстер дасть детальний звіт і покупцеві і продавцеві. Разом з цим, він обов’язково покаже всі зношені вузли, або вкаже на проблему – це обов’язкова умова.

Якщо ви хочете купити «беушну» машину в хорошому стані, економити на діагностиці немає ніякого сенсу. Можна, звичайно, провести діагностику в звичайному гаражі. Але, не у всіх є спеціальне обладнання, за допомогою якого можна знайти практично все неполадки або вади в системах. Наш автосервіс працює на репутацію і зможе ідеально провести повну діагностику автомобіля. Перевіряти буде абсолютно ВСЕ !!!!! Тільки в такому випадку вас не розчарує покупка, а принесе задоволення від справної їзди.