Кузовний ремонт

Кузовні роботи автомобіля

Кузов виконує декоративно-оформительскую функцію, а також витримує навантаження від аеродинамічного впливу і кінетики переміщення.

Кузовний ремонт – це великий спектр діяльності, в який входить:

– геометричне відновлення конфігурації автомобіля;

– якісне виконання підготовчих і фарбувальних робіт;

– з’єднання деталей і їх оновлення;

– робота з зазорами;

– захист металевих частин машини від окислення.

При невеликих починках кузова найчастіше потрібне відновлення капота, плюс бампер фарбування, вирівнювання поверхні крил.

Коли необхідний кузовний ремонт

Основна причина проведення ремонтних робіт в кузовний частини автомобіля виникає після ДТП. Зіткнення машин або транспортного засобу з нерухомою перешкодою викликає поява вм’ятин в металі, тріщин в пластикових деталях, вихід з ладу деяких елементів.

Фахівці з кузовних робіт приведуть зовнішню частину машини в належний вигляд.

Часте використання автомобіля також призводить до руйнівних дій, але набагато меншим, ніж перераховані вище. Це може бути пошкодження захисного покриття днища насипним матеріалом ґрунтових доріг, відколи фарби, подряпини на поверхні «залізного коня». При ігноруванні подібних ознак потрапляння води під шар фарби викликає її спучування і виникнення іржі на металі.

Ремонт автомобілів: кузовні роботи

  1. Коли пошкодження вимагають заміни частин і вузлів, вирізають вийшли з ладу фрагменти, а на їх місце встановлюють нові. Оригінальні, сертифіковані запчастини від виробника ідеально підходять для установки, в той час як підробка забезпечує неправильні зазори при сполученні деталей.
  2. У разі невеликої кузовний деформації досить при рихтування використовувати стапель, щоб повернути вигнутій поверхні початкове положення.
  3. З’єднання металевих деталей виконується аргонно-променевої та напівавтоматичним зварюванням.
  4. Предокрасочная підготовка. Зачистка місць зварювання, шпаклювання, знежирення, грунтовка входять до переліку обов’язкових операцій в складі малярно-кузовних робіт.
  5. Нанесення фінішного складу. Машина набуває той колір поверхні, який вказаний в техпаспорті. Колорист за допомогою комп’ютерного підбору визначає початковий склад автоемалі і коригує його відповідно до наявного на транспортному засобі тоном. Знімні деталі кузова забарвлюються окремо.
  6. Полірування допоможе автомобілю придбати рівний колір, однорідний блиск і гладкість по всій поверхні.
  7. Антикорозійна обробка днища, що закладаються отворів виключить руйнують наслідки окислення.

Кузовний ремонт, фарбування – це роботи, яких в більшості випадків не уникнути.

Відповідальне ставлення до дорогих автомобілів, висока кваліфікація фахівців з кузовних робіт, застосування надійного, імпортного устаткування, використання рекомендованих виробників запчастин та малярних матеріалів забезпечує свідомо гарантований результат.