Огляд на герметичність двигуна

Щоб автомобіль працював справно і без сюрпризів, важливо періодично перевіряти двигун на герметичність, а точніше – його вхідну систему. Через порушення експлуатації можуть виникати мікротріщини, через які в систему потрапляє повітря, що призведе до збоїв в роботі двигуна і всього автомобіля в цілому.

Як зрозуміти, що в двигуні є сторонній повітря? Досвідчений водій помітить це, якщо двигун включається з перебоями, або не включається взагалі. Може виникати труднощі розгону, чути стукіт клапанів, погане розвиток потужності, виникають збої під час гальмування, збільшується витрата палива. Щоб швидко і ефективно перевірити герметичність двигуна – зверніться в наш автосервіс.

Що ми пропонуємо?

  1. Перевіримо герметичність паливної системи. Якщо не проводити своєчасних перевірок паливної системи, це може привести до нестабільної роботи двигуна і навіть спровокувати спалах. Наші автомеханіки проведуть комплексну перевірку герметичності паливної системи і усунуть наявні недоліки.
  2. Налагодимо правильну роботу системи охолодження. Ця система потрібна для того, щоб в двигуні підтримувалася оптимальна для його роботи температура. Якщо система охолодження починає працювати з перебоями, це призводить до перегріву двигуна і його подальшої поломки. За допомогою спеціального обладнання наші фахівці перевірять систему охолодження і відновлять її герметичність.

Коли необхідно проводити перевірку двигуна на герметичність?

Є кілька випадків, коли є необхідність провести огляд двигуна.

  1. Якщо в трубопроводі і впускному колекторі порушена герметичність, це призводить до витоку. Порушення герметичності призводить до збоїв показань датчиків системи управління двигуном, через що не завжди виходить виявити точну поломку автомобіля і своєчасно провести ремонт.
  2. Якщо виявлено дефекти системи упорскування, викликані негерметичність форсунка упорскування, поломки в паливній системі.
  3. Порушення в роботі випускної системи, які утворюються через агресивного середовища. Це призводить до її розгерметизації.

Не варто намагатися самостійно усувати поломку або робити перевірку двигуна – це призводить до погіршення ситуації. Довіртеся професіоналам і ми все зробимо за вас.