Ремонт і видалення вм’ятин

Пріоритетне кількість випадків звернень на СТО з питання «видалення вм’ятин на авто» доводиться на безокрасочние технології відновлення машин. Вони відносяться до групи PDR -способи, які не потребують попереднього зняття оброблюваних деталей.

Не секрет, що покупці сьогодні ходять з приладами, що вимірюють товщину лакофарбового покриття по периметри машини, тому досить швидко обчислюють місце, де недавно проводилася малярська операція. Основною перевагою даного відновлення кузова є збереження ринкової вартості машини. А ще це вигідніше за витратами: при механічному видаленні вм’ятин на авто ціна знижується в кілька разів, а то й потрібно відновлення фінішного покриття. Вам не доведеться оплачувати вартість підготовчих матеріалів, фарби, лаку, послуги маляра, колориста.

Вм’ятини нейтралізуються 4-ма способами.

  • Пістони-клейовий . Робоча поверхня змащується термоклеем , сам пістон закріплюється на дефектному місці кузова, потім його поміщають в мініліфтер і прикладеним зусиллям випрямляють поверхню.
  • Вакуумне видалення вм’ятин на авто. Суть полягає в приєднанні знімача-Ремувер на липкому полімерному підставі, який вакуумно присмоктується гумовим фрагментом до поверхні, а при ривку тягне за собою пошкоджену ділянку кузова.
  • Ричаговими . У комплекті інструменту для видалення вм’ятин pdr , використовуваних працівниками СТО, знаходиться безліч важелів різної довжини і форми, які призначені для обробки дефектів поверхні із зворотного боку і здатні дотягнутися до самих прихованих місць. Зручно використовувати разом з панеллю, що складається з чорних і жовтих смуг, яка візуально.
  • Температурний. Коли вм’ятину, що називається, «повело в сторону», технологія pdr дуже зручна. Крім того, він здатний усунути вм’ятини, які по розташуванню потрапляють на ребра жорсткості в капоті. З внутрішньої сторони феном розігрівається герметик, що утримує підсилювач. Потім посилення від’єднують і важелем зсередини впливають на дефект поверхні.

Існує така характеристика, як пам’ять металу. Якщо з вм’ятиною проїздити довгий час, усунути її буде значно важче, а через рік повністю вирівняти неможливо.

Тренуйтеся на … кішках

Пам’ятайте крилату фразу з радянського фільму? Якщо ви вважаєте, що самостійно виправите складне пошкодження – пробуйте, якщо не шкода машину, але не засмучуйтеся в разі невдачі. Досвідчена рука майстра, з видалення вм’ятин PDR , знає точну силу впливу при важільному методі, тривалість прогріву при температурному, величину зусилля, що додається при вакуумному і пістони-клейовому способах ремонту. Він точно знає, який прилад для видалення вм’ятин pdr вибрати в конкретному випадку. Любитель діє на угад , а фахівець розуміє, що буде з металом (пластиком), якщо технологічно неправильно приступити до вирішення проблеми.