previous arrow
next arrow
Slider

СТО AlexGarage

Цікавить професійний ремонт транспортного засобу? Наше СТО в Києві надає спектр послуг, спрямованих на обслуговування або відновлення автомобіля. Серйозний практичний досвід майстрів допомагає впоратися з поломками всіх видів транспортних засобів: починаючи від легкових авто до мікроавтобусів і вантажівок. Працюємо з машинами елітного класу. Ми впевнені в професіоналізмі наших майстрів, тому пропонуємо гарантію на всі види робіт. Термін залежить від типу ремонту.

Наявність високотехнологічного обладнання та спеціального інструменту дозволяє надавати широкий спектр послуг ремонту автомобілів. Короткий перелік:

  • ремонт двигуна (дрібний і капітальний);
  • фарбування кузова і окремих елементів;
  • відновлення після ДТП

  • великий спектр робіт кузовного ремонту;

  • заміна електрообладнання;

  • ремонт гальмівної системи.
Також до переліку наших послуг входить технічне обслуговування транспортних засобів. Працюємо по попередньо складеним договором, в якому вказані всі необхідні роботи. Додаткова послуга: автоекспертиза. Спираючись на досвід і кваліфікацію, співробітники СТО проведуть експертне обстеження як перед покупкою, так і перед продажем транспортного засобу.
 

Цікавить діагностика і ремонт автомобілів? Звертайтеся до наших майстрів. Будь-який вид ремонту починається з діагностики. Використання комп’ютерного обладнання допомагає точно встановити причину поломки і виявити приховані несправності. Послуга комп’ютерної діагностики пропонується безкоштовно за умови, що машину ремонтуватимуть наші фахівці.

Майстри зрозумілою мовою пояснять, який саме конструкційний вузол потребує ремонту або заміни. Вас не цікавлять деталі? Попередньо повідомте нам про це.

Потрібно відремонтувати автомобіль або цікавить професійне технічне обслуговування? Звертайтеся на нашу СТО AlexGarage.  

Чому саме ми:

  • працюємо з усіма марками авто;
  • впораємося з дрібним і капітальним ремонтом;
  • при необхідності заміни надаємо деталі та комплектуючі.

За детальною інформацією щодо термінів і вартості ремонту автомобілів зв’яжіться з нашими операторами. Діючі номери телефонів вказані у верхній частині сторінки.

Наші послуги

Нижче наведені деякі з пропонованих нами авторемонтних послуг:

Запишіться прямо зараз

на ремонт або тех. обслуговування вашого автомобіля

Телефонуйте:

0
РОКІВ ДОСВІДУ
0
ПРОФЕСІЙНИХ СПІВРОБІТНИКІВ
0
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ