Діагностика електрообладнання

Електронна начинка автомобіля має величезне значення для його експлуатації, адже без нього машину було б неможливо навіть запустити. Крім того, від електрики в автомобілі працюють і інші системи, починаючи від прикурювача, і закінчуючи системою кондиціонування. Якщо ви знайомі з фізикою, то пам’ятайте, що будь-який замикання в ланцюзі може порушити її повністю.

На щастя, діагностика електрообладнання потрібно в автомобілі не так часто, як, скажімо, перевірка гальмівної системи. І, тим не менш, настає такий момент, коли вона потрібна. Щоб виконати діагностику електрики, потрібна неабияка кількість знань і великий набір діагностичного обладнання. Одним словом, як кажуть досвідчені автоелектрики – в сучасному автомобілі, простому водію (без досвіду роботи в автосервісі) не рекомендуємо самостійно навіть лампочку міняти.

Не кажучи вже про діагностики електрообладнання в «домашніх» умовах. Це мінімум марна трата часу і грошей на «самодіагностики» а як максимум коротке замикання і пожежа. В автомобілі багато таких механізмів, які ви навряд чи зможете перевірити самостійно.

Наш автосервіс може провести ремонт автоелектроніки будь-якої складності, здійснити всі види діагностики та ремонту таких систем ECM, SRS AIRBAG, ABS, ESP, TRAC, VGRS, PCS, і т.д., кодування, ремонт проводки, відновлення перебиті проводів і зламаних роз’ємів. Наявність будь-якого діагностичного інструменту для виконання якісного ремонту будь-якої складності на таких автомобілях як Ауді, БМВ, Мерседес, Опель, Шкода, Шевроле, Сітроен, Пежо, Рено, Ленд Ровер, Мазда, Тойота, Ніссан, Сузукі, Субару, Вольво, Форд, Фольксваген , Хонда, Акура, Міцубісі, Лексус, Інфініті, Кіа, Хендай, Лада, Санг Енг, Audi, BMW, Mercedes, Opel, Skoda, Chevrolet, Jeep, Citroen, Peugeot, Renault, Ford, Land Rover, Mazda, Nissan, Toyota , Honda, Acura, Suzuki, Subaru, Lexus, Infinity, Kia, Hyundai, Lada, Ssang Yong, Volkswagen, Volvo.

Автоелектрики сервісу за освітою електронники з досвідом ремонту автомобілів більше 15 років. За цей час хлопці детально вивчили особливості автомобілів, типові несправності різних марок, вникли в тонкощі діагностики і перепрограмування автомобілів.