Професійна перевірка герметичності гальмівної системи в СТО Аlexgarage

В експлуатації транспортного засобу важливу функцію відіграють гальма. Від справності цієї запчастини залежить безпека водія і пасажирів. При виявленні пошкодження гальм необхідна негайна перевірка герметичності гальмівної системи СТО, де професіонали оперативно усувають несправність шляхом заміни зіпсованої запчастини. Діагностика гальм повинна проводитися регулярно, тому автолюбителям рекомендується звертатися на станцію техобслуговування автомобілів до фахівців з досвідом роботи в сфері автомобільного ремонту і обслуговування.

Перевірка герметичності гальмівної системи ціна

Головний елемент гальмівної системи автомобіля – гальмівний шланг. Ця запчастина швидко зношується і тріскається. Охороняється гумовий шланг від передчасного зношення шляхом обробки його силіконовою змазкою і регулярної перевіркою герметичності. При підозрі на пошкодження необхідна негайна заміна гальмівних шлангів, ціна яких на СТО доступна кожному водієві. Пошкоджену запчастина фахівці змінюють поетапно.

 1. Готується автомобіль.
 2. Всі кріплення і різьблення обробляються спеціальним мастилом.
 3. Витягується фіксуюча скоба від шланга і відкручується штуцер.
 4. Гальмівна трубка витягується з кронштейна.
 5. У зворотному порядку встановлюється новий шланг.
 6. Після проведених маніпуляцій здійснюється прокачування гальмівної системи.

Коли потрібна перевірка герметичності гальмівної системи в Києві

Правильне функціонування гальмівної системи допомагає уникнути аварії на дорогах, тому водієві слід уважно стежити за своїм автомобілем. Перевірка гальмівних шлангів в Києві знадобиться, якщо власник авто помітив такі ознаки несправності:

 • під час натискання педалі гальма чується стукіт;
 • автомобіль заносить на поворотах;
 • западає педаль;
 • знижується ефект гальмування;
 • скриплять гальмівні колодки;
 • погано функціонує ручне гальмо;
 • перегрівання гальм під час руху транспорту та інші.

Якщо ви виявили один з перерахованих пунктів, то вашому автомобілю необхідна негайна діагностика.

Як записатися на діагностику автомобіля на СТО Аlexgarage

СТО Аlexgarage надає послуги з діагностики та ремонту гальмівної системи в Києві. Наші фахівці проводять всебічний огляд автомобілів з подальшим обслуговуванням. Наші майстри мають багаторічний досвід роботи з автомобілями різного класу. Замовляйте діагностику вашого авто, оформляйте заявку на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону.