Переклад авто в метричну систему

Більшість сучасних автолюбителів віддають перевагу автомобілям іноземного виробництва, адже всім відомо їх якість і технічні новинки, які використовуються для управління авто. Управління сучасної іномаркою давно стало інтуїтивним завдяки наявності бортових комп’ютерів з великою кількістю датчиків, що полегшують як саме водіння, так і контроль за роботою систем і вузлів автомобілів. Не завжди кількісні характеристики приладів контролю відповідають метричній системі, вжиті в нашій країні. Такі автомобілі доводиться адаптувати до європейської системи заходів. При кваліфікованому поході до цієї процедури вона проходить безпечно для всієї комп’ютерної системи автомобіля.

Адаптувати автомобіль до метричної системи заходів дозволяє «прошивка», тобто перепрограмування показників систем авто, наприклад, спідометра і клімат-контролю. Погодьтеся, складно дотримуватися потрібний швидкісний режим, якщо ваш спідометр відміряє милі, а не кілометри, контролювати потрібну температуру в Цельсія, якщо показник в фаренгейтах, знати витрата палива в літрах, а не в галонах. Адаптація необхідна як для безпечного управління машиною, так і для правильної оцінки її технічного стану. Головне – звернутися до грамотних фахівців.

Наш автосервіс надає широкий спектр послуг від діагностики до всіх видів ремонту автомобілів, в тому числі надає послугу по адаптації показників в метричну систему. Ми надійно перепрограмуємо свідчення бортового комп’ютера, панелі приладів і клімат-контролю в традиційну систему вимірювання, після чого відкоректуємо показання спідометра. Наш сервіс має усіма необхідного обладнання та програмного забезпечення, що відповідає всім стандартам якості, а також кваліфікованими фахівцями з досвідом роботи більше 15 років. Після проведеної ними адаптації вам більше не доведеться судорожно шукати в гуглі співвідношення милі до кілометра, галона до літру і тд., Щоб оцінити показники. Ви просто контролюєте зрозумілі вам з дитинства величини і робите потрібні висновки. Не економте на власну безпеку та безпеку ваших близьких – виконайте адаптацію.