Фарбування деталі

Скільки коштує фарбування деталі авто? Набагато менше, ніж фарбування машини в цілому.

Однак є свої моменти, які враховують економію коштів і швидкість виконання операції: іноді потрібно просто зняти деталь, щоб повернути їй початковий колір, або провести лакофарбові роботи нової запчастини, спочатку має інший відтінок.

Нова деталь і відновлювана

Фарбування деталі авто балончиком виконується тільки не досвідченими фахівцями. В основному застосовують краскопульт, що подає через компресор добрячу порцію повітря. Операція проводиться методом розпилення відтінку суміші. Задні крила, пороги і дах (крім відкидний) не знімається, фарбуються на своїх місцях. Бампера, капот, передні крила, двері демонтуються і обробляються окремо.

Фарбування нової деталі авто має свої особливості. Вона може бути покрита перевізним грунтом, функція якого – захистити вантаж при транспортуванні. Фарбувати по ньому не можна, потрібно видалити.

Коли верхня поверхня має покриття з акрилового грунту (в основному він є на запчастинах іноземного виробництва), то деталь вважається підготовленою до малярних робіт.

Відрізнити це легко. Перевірка робиться проведенням по краю деталі ганчіркою, змоченою в розчиннику (транспортувальний грунт стирається, залишаючи плями). Повністю зняти грунт можна наждачкою, шлифмашинкой або розчинником.

Технологія робіт

  1. Якщо деталь має незначні пошкодження, її спочатку призводять до початкового стану. Потім обробляється місце потрібно добре промити і зачистити.
  2. Що з’явилися сліди корозії потрібно прибрати і обробити поверхню пасивними грунтами.
  3. Підготовка деталі авто до фарбування – це шліфування, шпаклівка і грунтовка.
  4. Нову деталь, як і підготовлену, фарбують, потім лакують. Лак може бути глянсовим або матовим, він оберігає деталь від атмосферних опадів та вигоряння на сонці.

Підбір фарби

Грамотний вибір фарби впливає на відповідність деталі основного колірного фону автомобіля (якщо використовується монохромний колір). Для будь-якого відтінку використовує від 2 до 10 складових. Ціна фарбування деталі авто формується сукупністю багатьох факторів і обов’язково озвучується клієнту заздалегідь.

Якщо фарбу підбираються по VIN-коду (відмінності будуть видні, якщо «вік» автомобіля – більше 2-х років), або за окремою деталі яка без пошкоджень (особлива точність не гарантована). За допомогою комп’ютерної програми підбору кольору фарби колорист здатний врахувати сумісність кількох тисяч відтінків. Останній варіант – дорожчий, але найточніший. Спеціаліст зуміє вибрати таку фарбу, яка буде точно повторювати відтінок іншої частини автомобіля.

До кого звернутися?

У виборі сервісу для фарбування деталі автомобіля, потрібно приділити особливу увагу. Гаражні майстерні використовують дешеві матеріали в якості яких можна засумніватися. Надійні автосервіси використовують якісні малярні матеріали. Як то кажуть, (Щоб не переробляти). І на таку процедуру як фарбування нової деталі кузова це стосується даху, капота, багажника, бампера, порогів, крил, стійок, спойлера, дверних ручок ми даємо гарантію на свою роботу. Ви можете замовити фарбування будь-якої окремо взятої частини, яка потребує відновлення кольорового покриття.