Фарбування машини в матовий колір

Чи має сенс фарбування машини в матовий колір? Так, якщо ви бажаєте виділитися серед яскравого глянцю в потоці машин, хочете зробити візуальну трансформацію екстер’єру або просто посперечалися, що здатні внести зовнішні зміни в автомобіль. Специалісти сервісу підберуть колір і варіанти виконання.

Біла матова машина – помітна красуня на дорозі. Сірі матові машини – стримана елегантність, чорний матовий колір машини – елітна імпозантності без помітного блиску. Та й інші кольори виглядають незвично серед сяючих рядів автомобілів.

Варіанти створення матових авто

  • Плівка

Найшвидший спосіб зміни світловідбивання, завдяки якому машина стане матовою протягом одного дня. Можна вибрати рівну і злегка фактурну плівку, монохром або версію з малюнком. Деякі роблять матовим автомобіль самостійно, заїхавши в гараж. Недоліком є ​​малий термін служби плівки, яка псується від сонячного випромінювання, механічних пошкоджень від елементів дорожнього покриття. При бажанні або невдало проведеному експерименті плівка швидко знімається. Обтягнути машину матовою плівкою можна, керуючись інструкцією від виробника.

  • Нанесення прозорого лаку

Добавки випускаються для одно- і двокомпонентних лаків. Їх концентрація формує ступінь матовості складу. Цей спосіб більш довговічний, ніж плівкове зміна кольору. Передбачає обробку всієї машини, не підходить для авто формату «хамелеон».

  • Повний зафарбовування наявного кольору

Трудомістка робота обертається чудовим результатом. Кузов попередньо приводиться в гідне стан, що припускає повне зняття колишнього лк-покриття з прогрунтовиваніем поверхонь. Потім здійснюється проміжне полірування, необхідне для зняття шагренева ефекту. Тим, хто бажає особливо виділитися в кольорі, рекомендовані флюоресцирующие фарби. Склад наноситься двома шарами, фарбування машини матовою фарбою за часом може зайняти 3-4 дні.

  • Особливий шик – рельєфне відображення

3D-покриття формується за рахунок додавання в використовуваний матеріал гумових молекул, що відрізняються за розміром. У підсумку виходить об’ємне зорове сприйняття, аналогічне шкірі з дорогою виробленням. Складність роботи полягає в тривалому формуванні покриття, адже потрібно нанести не менше 10-ти шарів. Дуже важливо професійне проведення робіт, щоб кожен шар був зроблений без дефектів. Цей – спосіб займе максимум часу в порівнянні з іншими (до 4-х тижнів). Єдина складність: якщо машина при ударі десь подряпати, то оперативно відновити покриття неможливо, потрібно його на конкретній ділянці повністю переробляти.

Тим, кого не влаштовують хромовані диски, можна виконати обробку дисків. Чорний матовий колір додасть класичності екстер’єру авто, а кольоровий – підкреслить відповідність кузова і коліс єдиного оттеночному переваги. Тут краще відмовитися від плівки і балончика (через регулярного механічного та термічного впливу), вибравши фарбування.