Перевірка підвіски X-REAS останніх поколінь позашляховиків

Інноваційна система підвіски Х-REAS встановлюється на повнопривідних позашляховиках. Завданням пристрою є забезпечення стійкості і керованості авто на дорогах, поворотах, в складних для пересування автотранспорту місцях (гребені, канави, долини річок). Перешкоди, купини, «лежачі» поліцейські не заважають автомобілю пересуватися. Підвіска, як і інші робочі вузли машини, має певний термін експлуатації. Через 4-5 років автовласник може зіткнутися з проблемою протікання амортизаторів, виходу з ладу датчиків. У даній ситуації необхідний огляд підвіски системи X-REAS майстром СТО.

Причина несправності вузлів ходової частини авто позашляховиків

Діагностика і ремонт X-REAS проводиться при розвантажених амортизаторах, коли машина усіма чотирма колесами піднята вгору. Спеціалізований сервісний центр AlexGarage працює над усуненням несправностей підвіски автомобілів японських брендів Toyota і Lexus. Завдання майстра – перевірити і замінити стійки амортизатора і встановити інші пружини.

Часті причини поломок системи X-REAS:

  • розгерметизація переднього або заднього клапанів системи;
  • поява сторонніх звуків в підвісці;
  • протікання рідини амортизатора;
  • нестабільна робота датчиків.

При виявленні поломки майстер рекомендує замінити деталь новою, що пов’язано з особливостями конструкції елементів підвіски. Заміна амортизаторів проводиться парами або всіх відразу. Щоб не шукати дорогі запчастини і автосервіси, де майстри можуть обслуговувати підвіску X-REAS, необхідно проводити своєчасний огляд вузлів в сервісному центрі. Без спеціальних знань і навичок проводити ремонт і відновлення підвіски співробітники СТО не рекомендують.

Де можна провести діагностику і ремонт X-REAS для японських авто

Перевірка підвіски системи X-REAS в Києві виконується майстрами СТО AlexGarage. Автовласники японських позашляховиків можуть довірити нам обслуговування авто. Фахівці знайомі з особливостями організації повнопривідної підвіски і можуть виконати її правильну заміну. Запис на діагностику підвіски проводиться за телефонами, вказаними на сторінці нашого сайту. Ми, гарантуємо якісне обслуговування та усунення складних несправностей. Звертайтеся для усунення будь-якої неполадки з вашим авто!