Ремонт ходової частини

Види робіт по ремонту ходової частини, які ми пропонуємо:


Ходова частина – це та частина автомобіля, яка перша відчуває на собі всі принади українських доріг. Вона приймає на себе основний удар від кожної купини, ями і інших атрибутів бездоріжжя.

Від справності підвіски авто залежить наскільки воно безпечне в рух, а особливо при їзді на великій швидкості. Тому фахівці автосервісу рекомендують проводити діагностику цього вузла кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу, а в разі необхідності ремонт. Це за умови, що ви їздите в основному по міських дорогах. В іншому випадку діагностику треба проходити кожен 5-7 тисяч кілометрів.

Тривожні ознаки несправності ходової

  • Хитання авто з боку в бік у процесі гальмування або поворотів на високій швидкості;
  • Машину важко утримати по прямій лінії, вона постійно йде в бік і не слухається керма.
  • При русі відчуваються вібрації;
  • Шини стираються несиметрично;
  • При їзді підвіска видає сторонні звуки: стук, скрегіт.

Помітивши один з цих ознак не полінуйтеся відвідати автосервіс, де вам проведуть повну діагностику ходової частини. І назвуть точну причину ваших занепокоєнь. При необхідності усунуть їх швидко і якісно.

Види робіт при ремонті ходової частини

Заміна кульових і сайлентблоков. Заміна цих деталей обов’язкова процедура для всіх авто. «Як часто?» – запитаєте ви. А одного відповіді тут немає. Це залежить від моделі авто, режиму експлуатації, від якої якості деталі було встановлено раніше. На необхідність термінової заміни вкаже ріжучий слух металевий скрегіт.

Заміна шрусов (гранати). Головне їх призначення – це передача крутного моменту колесам. Клацання при повороті – це головна ознака зносу цих деталей. Якщо цей сторонній звук чується при повороті на право, то треба міняти правий шрус, а якщо в ліво – то лівий.

Амортизатори. Їх також потрібно періодично міняти, інакше вийде з ладу вся гальмівна система. А це вже – загроза життю і здоров’ю всіх учасників дорожнього руху.

У нашому автосервісі працюють фахівці за плечима, яких більше 15 років досвіду. Тому звертаючись до нас Ви можете на 100% бути впевненим, що всі роботи по діагностиці та ремонту ходової частини авто будуть виконані якісно і в найкоротші терміни.