Технічне обслуговування

П’ять критеріїв вибору автомайстерні

Ось уже більше ста років автомобіль радує і допомагає своїм власникам. З ним як з людиною – важливо стежити про здоров’я. Всі ми знаємо, що бувають погані доктора – одне лікують, а інше калічать. Давайте розберемося, як розпізнати хорошу майстерню і як обходити погану.

Наявність якісного сайту і бездоганна репутація в мережі

Як не дивно, але це один з пунктів. По крайней мере, є таким в нашу сучасність. На сайті повинні бути вказані всі послуги по ремонту авто. Крім того, зверніть увагу на наявність додаткових послуг для автомобіля. Великим плюсом є відкрита вартість на ремонт авто.

Далі йдуть відгуки клієнтів. У поганого автосервісу завжди знайдуться негативні коментарі. Відсутність діалогу з кимось із керівної ланки також грає в негативну сторону. Це означає, що всім начхати на незручності.

Наявність обладнання

Хороший автосервіс повинен бути з хорошим обладнанням. Чи можлива діагностика автомобіля, якщо є набір накидних ключів, монтування та пара викруток? Звичайно ж ні. Автосервіс повинен йти в ногу з часом, і відсутність сучасного обладнання для ремонту означає, що сервіс однозначно поганий.

Відкрита документація і персонал

На хорошій СТО все калькуляції, нормативні листи і вартість робіт не зберігаються в таємниці. Якщо вам потрібен якісний ремонт авто завжди звертайте увагу на цю, здавалося б, дрібниця. Персонаж повинен бути максимально чуйним, а також не перешкоджати рішенням клієнта. По можливості вам дадуть рекомендації, і не будуть наполягати на своєму.

Термін роботи СТО рекомендації

Хоч цей пункт спірне, але в більшості вірний. Зверніть увагу, що хороші автомайстерні існують далеко не один рік. Як правило, нові СТО не мають великого досвіду роботи в цій сфері. За статистикою, переважна кількість розглядів припадає саме на «новачків».

Рекомендації

Особливо добре, якщо автосервіс крім довгої роботи має непогану репутацію. Хорошу майстерню, де вам зроблять якісний ремонт авто, вам обов’язково порекомендують. Спосіб сарафанного радіо є, напевно, самим вірним і надійним. Розпитайте у своїх друзів і знайомих – напевно у них знайдеться «свій» сервіс.

До таких належить і київський автосервіс Alex Garage. Вони працюють в цій сфері більше 15 років і відповідають всім вимогам, які висуваються до серйозних СТО.