Установка фаркопа

З кожним роком, призначень у автомобіля з’являється все більше, це вже не просто засіб пересування, а цілий будинок на колесах. У будь-який момент потрібно бути готовим переїхати в інше місто або країну, зібратися на відпочинок всією сім’єю або з друзями, закупити меблі для нового будинку або просто перевезти будівельні матеріали. А як це зробити, якщо місце в багажнику залишає бажати кращого, та й бруднити його не хочеться? Вихід є, і він дуже простий. Вам просто слід встановити фаркоп на ваш автомобіль. Не знаєте де кращу якість і ціни? Тоді вам потрібно в автосервіс. Тут вам зроблять все в кращому вигляді і в самі стислі терміни.

Що ж таке фаркоп і навіщо він потрібен

Фаркоп – це спеціальне додаткове пристрій, який призначений для надійного зчеплення причепа з авто. Причіп виявляється на буксирі у автомобіля і слухняно за ним всюди слід. Дозволяє транспортувати вантаж вагою до 5 тонн.

Тільки на перший погляд здається, що встановити фаркоп самостійно дуже просто. Але на практиці все відбувається інакше. Адже це досить складний процес, який вимагає знань про будову авто. Зробити це потрібно якісно і акуратно. Мало кому захотітися, щоб на швидкості завантажений причіп відірвався. Та й охочих їздити з поцарапаним авто, після установки фаркопа, знайдеться мало. Тому довіряєте цю справу тільки професіоналом.

Основні види фаркопов і чим вони відрізняються

Сьогодні найбільшою популярністю користуються тільки кілька типів цих пристроїв. Відрізняються вони один від одного призначенням, способом кріплення і дозволеним вагою.

  • Фаркопи, що не знімаються.
  • Фаркопи, які можна легко демонтувати.
  • Фланцеві фаркопи.

Який краще встановити залежить тільки від власника авто, від того які функції він покладає на причіпний пристрій, як часто буде його використовувати, наскільки для нього важливо естетичний вигляд його авто.

Для того, щоб записатися до нас на діагностику, телефонуйте за контактним номером прямо зараз!

Чекаємо вас у нас в сервісі.