Установка додаткового обладнання

Дуже часто незабаром після покупки автомобіля його щасливий господар зауважує, що для повного задоволення йому чогось не вистачає. Наприклад, взимку сидіння стають занадто холодними, фари світять недостатньо яскраво, а маршрут в незнайомому місці доводиться прокладати навмання.

Наші інженери і механіки накопичили величезний досвід в установці на автомобілі всілякого додаткового обладнання. Ми в самі стислі терміни оснастимо вашу машину будь-якими ультрасучасними пристроями. Вони помітно спростять життя водієві і суттєво підвищать комфорт пасажирів.

Монтаж будь-якої складності ми зробимо за дуже доступною ціною. Це дозволить клієнтові на зекономлені гроші замовити установку ще якогось потрібного йому пристрої.

Число корисних для автолюбителя пристосувань дуже велике. Не дивно, що клієнти доручають нам покращувати їх машини все новими і новими опціями.

Добре розуміючи, що досконалості немає меж, ми у всіх дрібницях освоїли монтаж всіх існуючих на ринку допоміжних автомобільних пристроїв. Тому наш автосервіс грамотно і чітко впорається з будь-яким завданням, в тому числі з установкою:

  • сигналізації з автозапуском;
  • протиугінні системи;
  • ксенонових ламп;
  • тонування стекол;
  • високоякісну шуму ізоляцію;
  • паркувальних радарів;
  • функцію підігріву сидінь;
  • GPS трекерів;
  • бі-лінз в основні фари.

Не секрет, що автолюбителям часто надходять пропозиції зробити ремонт і заодно встановити будь-які опції в який-небудь гаражної майстерні. При цьому місцеві майстри стверджують, що зроблять все на вищому рівні і фактично за безцінь.

Насправді вони наносять складної і дорогої техніки величезної шкоди. Не маючи найменшого уявлення про заводських регламентах, інструкціях і інструкціях, нормах допуску, критичних параметрах і електробезпеки, слюсарі-самоучки закладають в машину міни уповільненої дії. У підсумку в один не найпрекрасніший момент відмовлять системи запуску двигуна, ГРМ, світлова оптика і навіть гальма. Якщо ж такий “майстер на всі руки” Намудрували з електропроводкою, то розкішний автомобіль може самозапалившись через коротке замикання.

Ні в якому разі не спокушайте долю такої “економією”, що несе пряму загрозу здоров’ю водія і пасажирів. Краще доручіть установку потрібних опцій професіоналам. Наші фахівці виконають необхідні процедури в повній відповідності з регламентом заводу-виготовлювача. Потім ми багато разів переконаємося в тому, що внесені зміни не представляють небезпеки для всіх технічних систем вашого автомобіля.